BTEC

Doświadczenie. Wiedza. Zaangażowanie.

BTEC

BTEC to założone w 2009 roku nowoczesne biuro projektowe, specjalizujące się w przygotowaniu i prowadzeniu prac konstrukcyjnych opartych o technologie strunobetonu, realizujące duże projekty dla najważniejszych inwestorów polskich i zagranicznych.

 

10

LAT WIEDZY I DOŚWIADCZENIA

12

INŻYNIERÓW I PROJEKTANTÓW

ponad 300

ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW

130

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Jesteś projektantem lub konstruktorem i szukasz pracy?

Wyślij CV i dołącz do nas

INNI O NAS

ANIMEX FOODS SP. Z O.O. współpracę w P. Norbertem Wysockim rozpoczęła od rozbudowy zakładu produkcyjnego ANIMEX Foods Sp. z o.o. w Starachowicach w 2013 roku. Ta współpraca polegała na prowadzeniu Nadzoru Inwestorskiego w dużych złożonych i skomplikowanych projektach typu: „Budowa Mroźni”, „Modernizacja budynku 5-cio kondygnacyjnego z przebudową na Szatnię Pracowniczą z napowietrznym łącznikiem komunikacyjnych o długości 55 metrów” oraz innych mniejszych projektach i trwa do dziś, zwłaszcza na trudnych odcinkach przy inwestycjach realizowanych w Polsce, gdzie profesjonalizm i doświadczenie firmy BTEC pozwalają nam terminowo ukończyć prace i uruchomić produkcję. Obecnie firma BTEC uczestniczy w budowie nowego zakładu ubojowo-rozbiorowego z konfekcją i pakowaniem mięsa świeżego drobiowego. Zakład ten będzie największą ubojnią kurczaka w Polsce o wydajności ubojowej kurczaka 27 tys./godzinę. Zakład ten będzie uruchomiony w I połowie 2019 roku.
Podczas tej współpracy firma BTEC pokazała, że zawsze, kiedy pojawia się problem, jest on rozwiązywany „od ręki”, w pełni, w sposób jednoznaczny i jasny dla wszystkich uczestników przedsięwzięcia, gdzie technologia z uwagi na specyfikę produkcji i magazynowania ma priorytetowe znaczenie. Wiedza, doświadczenie, sumienność i niebywały profesjonalizm w działaniu firmy BTEC pozwala nam na swobode zarządzanie projektami, kontrolą budżetu i terminowości czy weryfikacją wykonawstwa.
Rekomenduję firmę BTEC jako solidnego i rzetelnego wykonawcę.

Bogdan Świderski, dyrektor techniczny ANIMEX EUROPE Ltd.

Gmina Piekoszów, ul. Częstochowska 66 A, 26-065 Piekoszów potwierdza, że firma BTEC Norbert Wysocki z siedzibą w Starachowicach w roku 2010 projektowała na nasze zlecenie rozbudowę, nadbudowę oraz przebudowę Szkoły Podstawowej w Zajączkowie, Zajączków 86, 26-065 Piekoszów.
W zakres opracowania wchodziła dobudowa dodatkowego pawilonu szkolnego, nadbudowa, przebudowa i modernizacja istniejącej części szkoły uwzględniająca potrzebę wydzielenia samodzielnej przestrzeni dla gimnazjum.
Firma BTEC wykonywała pełno branżowy projekt budowlany, wykonawczy oraz prowadziła nadzór autorski nad realizacją w/w obiektu.
Współpraca z BTEC Norbert Wysocki przebiegała bez zarzutu i wykazała, że firma BTEC jest partnerem rzetelnym, dysponuje wykwalifikowaną i odpowiedzialną kadrą techniczną, stosując jednocześnie nowoczesne technologie, zgodne z międzynarodowymi standardami.
Nasza współpraca z firmą BTEC Norbert Wysocki pozwala wyrazić przekonanie, iż jest ona wiarygodnym i w pełni profesjonalnym partnerem.
Polecamy firmę BTEC Norbert Wysocki Wykonawcom i Inwestorom budowlanym.

Sekretarz gminy Piekoszów, Grzegorz Wnuk, 2012r.

Z Panem Norbertem (BTEC) współpracujemy od lat. Udzielał i udziela nam wsparcia technicznego przy organizacji linii produkcyjnych prefabrykowanych elementów strunobetonowych produkowanych w naszej fabryce w Stężycy (Dęblin). Zawsze byliśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. Pomagał nam także na etapie opracowywania wniosków patentowych, projektowaniu finalnych produktów, analizie technologii produkcji w kraju i poza jego granicami.

Jolanta Szynal, członek Zarządu TECHNOBETON Sp. z o.o, Lublin.

Historia BTEC

Kilkaset dużych projektów zrealizowanych w niespełna 10 lat

Nasza firma wywodzi się z fascynacji tematem projektowania konstrukcyjnego. Wcześniejsze doświadczenia naszych inżynierów, zdobyte w ramach pracy dla renomowanych europejskich biur projektowych dały początek firmie BTEC w 2009 roku. Dzisiaj realizujemy zlecenia z zakresu projektowania i wsparcia budowlanego dla najpoważniejszych inwestorów na rynku.