PROJEKTY

Projektowanie i prowadzenie inwestycji budowlanych.

Inżynieria lądowa i wodna

Inżynieria Lądowa jest narzędziem służącym realizacji marzeń architektów i potrzeb Inwestorów. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technik projektowania architekt przy współpracy z naszym Zespołem może „popuścić wodze fantazji”.

Zobacz realizacje
Inżynieria komunikacyjna

Jest to dziedzina zajmująca się szeroko pojętym drogownictwem oraz zarządzaniem ruchem drogowym. Ma ułatwiać ludziom przemieszczanie. Skracać dystans. Łączyć.

Zobacz realizacje

Jeśli potrafisz to opisać, my potrafimy to dla Ciebie zaprojektować.

Skontaktuj się!
Obsługa kopalni

Współpracujemy z kopalnią na każdym etapie jej życia. Każda kopalnia jest inna i każda ma własne indywidualne problemy związane z morfologią, układem warstw surowcowych, wodą lub transportem urobku.

Zobacz realizacje

Przejdź do działu Usługi i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić

Nasze usługi
Prefabrykacja

Prefabrykacja obiektów kubaturowych i inżynierskich nie ma ograniczeń co do przedmiotu zastosowania. Można ją wykorzystać zarówno w obiektach mieszkalnych, biurowych, handlowych, przemysłowych, a także użyteczności publicznej.

Zobacz realizacje
Zabytki

Przedmiotem naszej działalności w tej dziedzinie są zabytki nieruchome, będące dziełem człowieka lub związane z jego działalnością, stanowiące świadectwo minionych czasów, których zachowanie leży w interesie społecznym.

Zobacz realizacje